nerusejosa terauda skerveida palesu ratini IN43002
nerusejosa terauda skerveida palesu ratini precu pacelsanai nolaisanai parvadasanai IN43002

Nerūsējošā tērauda šķērveida palešu ratiņi – ROHLA / ROKLA

Cena: 520.00 Cena ar PVN: 629.20

Kods: IN43002

 

Celtspēja: 1000 kg;

Maksimālais pacelšanas augstums: 800 mm;

Zemākais augstums: 85 mm;

Dakšu garums: 1150 mm;

Platums: 540 mm;

Dakšu platums: 160 mm;

Stūres riteņi: Ø 180 x 50 mm, neilons;

Dakšu ritenīši: Ø 80 x 100 mm, neilons;

Svars: 90 kg;

Tērauda klase: 304.

 

Nerūsējošā tērauda šķērveida palešu ratiņi paredzēti tādām lietošanas vidēm, kurās nepieciešams ievērot augstas higiēnas prasības, kā zivju rūpniecībā, gaļas rūpniecībā un farmācijā. Nerūsējošā tērauda palešu ratiņi ir noturīgi pret dažādiem tīrīšanas līdzekļiem un mitrumu.

 

Nerūsējošā tērauda šķērveida palešu ratiņi lietojami smagu preču un produktu pārvietošanai, pacelšanai un nolaišanai līdz grīdas līmenim – nav jāliecas līdz grīdai, lai novietotu preci vai produktu.

 

Nerūsējošā tērauda palešu ratiņiem ir neilona ritentiņi. Viegli ripojoši, paredzēti lielām slodzēm un ideāli piemēroti cietam un līdzenam grīdas segumam. Vieglāk var uzsākt pārvietot smagu paleti nekā ar poliuretāna riteņiem.

 

TĒRAUDS:

304.klase ir īpaši iecienīts pārtikas pārstrādes rūpniecībā, galvenokārt piena pārstrādē, alus ražošanā un vīna ražošanā, farmaceitiskā ražošanā un naftas ķīmijas produktos. Šajā zonā soliņi, silfoni, spiedtvertnes, izlietnes, ķīmiskās tvertnes, siltummaiņi un uzglabāšanas tvertnes tiek ražotas no nerūsējošā tērauda 304. Tērauds ir ļoti izturīgs pret kopīgām skābēm, un tas ir ļoti viegli izgatavojams vajadzīgajos priekšmetos, lai gan dažas krāsas vai patīni var parādīties laika periodā.