Jaunumi: plaukti, skapji, ratiņi, galdi, noliktavu aprīkojums

 

isa-rokla-asso800-rohla-ar-isam-daksam ROKLA / ROHLA ar īsām dakšām 800×540 mm un poliuretāna riteņiem. Palešu ratiņi – vadāmi manuāli, ar roku spēku. Lietojami lai pārvietotu kravas uz paletēm noliktavās, veikalu telpās, ražošanas nodrošināšanai ražotnēs. Īsā ROHLA vieglāk manevrējama neliela izmēra telpās, kravas mašīnās, busos. Uzzināt vairāk!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieejamas kāpnes ar pakāpienu skaitu no 3 – 8 pakāpieniem! Preču zīme – Hailo – apzīmē maksimālu kvalitāti un drošību, uz ko klienti var paļauties. To garantē vairāk kā 60 gadu pieredze, inovatīvu produktu attīstība un sertificētā DIN EN ISO 9000 kvalitātes vadības sistēma. Uzzināt vairāk par Hailo kāpnēm un to cenām!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.05.2020. Plaukts noliktavai Versa Peri 500mm dziļumā H2000. Cena bez PVN: 60.63 € – 73.00 €.

Saliekamie plaukti “VERSA” sastāv no metāla balstiem, metāla plauktu pārlikām un laminētas skaidu plātnes plauktiem.

Pieejami dažādi balstu augstumi: 2000 un 2480mm, plauktu pārliku garumi: 300, 400, 500, 900 un 1000mm. 300, 400 un 500mm garās pārlikas veido plauktu dziļumu. 900 un 1000mm plauktu pārlikas veido plauktu platumu.

Noskaidro pieejamos plauktu izmērus un cenas!

 

 

 

 

 

 

 

 

18.05.2020. Lietoti Stow palešu plaukti – garantē ērtu un ātru uzstādīšanu un atbilst Eiropas FEM / EN noteikumiem. Stow palešu plauktu savienojums bez skrūvēm ļauj ātri salikt palešu plauktus. Stow palešu plauktu sistēmas stabilitāti nosaka unikāls savienotājs, kas ir izgatavots no augstas kvalitātes mikroleģētā tērauda. Drošības tapa novērš palešu plauktu sistēmas nejaušu nobīdīšanos. Apskati kādi balstu augstumi un siju garumi pieejami noliktavā.

 

 

 

 

 

 

 

ieperkam-lietotus-metala-plauktus-un-lietotus-garderobes-skapjus

Iepērkam:

– Lietotus metāla plauktus;

– Lietotus garderobes skapjus!

INFO WhatsApp: +371 26527526

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drēbju skapis ar L-durvīm, 2 x 300 mm, četras krāsainas durtiņas. L durvju sērijas garderobes skapis – īpaši efektīvai telpas izmantošanai. Katram skapītim 2 durtiņas – tīrajām/netīrajām drēbēm. Uzzināt izmērus un cenu!

 

 

 

 

 

 

 

Piedāvājam iegādāties saliekamās alumīnija kāpnes ar 3 – 8 pakāpieniem.

Metāla trepes noderēs mājsaimniecībā, remontdarbos, kā arī veikalos, noliktavās un birojos, lai aizsniegtu augstāk novietotās preces. Uzzināt vairāk!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.07. 2019. Gara laiduma plaukti Longspan ar vai bez ieklājuma. Universālie plaukti ir visizturīgākie plaukti no ar roku spēku piekraujamo plauktu sistēmu veidiem. Tā ir stabila un izturīga plauktu sistēma lielu kastu, lielformāla priekšmetu un iepakojumu uzglabāšanai. Plauktu augstumu un siju garumu iespējams mainīt. Balstu pēdas vajadzības gadījumā var viegli pieskrūvēt pie grīdas. Apskatīt pieejamos plauktus un cenas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.06.2019. Garāžas plauktu sistēma 400 x 1870 x H2500 ar riepu plauktu, cinkotāmplauktu plātnēm, instrumentu paneli un 30 āķu komplektu instrumentu panelim. Ideāli piemērots auto darbnīcām, garāžām un mājsaimniecībām. Plaukts viegli saliekams ar bezskrūvju montāžu. Noskaidro cenu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.04.2019. Piedāvājumā starpstāvu grīdas, ar kuru palīdzību, telpas platību un augstumu var būtiski efektīvāk izmantot. Sistēmā ietilpst kāpnes, margas, drosības vārti preču pārvietošnai otrajā stāvā u.t.t.
Starpstāvu grīdas detaļas ļauj no tām izveidot lieliskus risinājumus kombinējot tās ar palešu plauktu, universālo plauktu un moduļplauktu sistēmām. Apskatīt piedāvājumā esošo aprīkojumu un cenas!

 

 

 

 

 

04.02.2019. Vienkārši montējams metāla plaukts – bez skrūvēm, bez sānu un aizmugures krustiem –  ar brūniem finiera plātnes plauktiem (12mm biezumā). Komplektā 5 plauktu līmeņi, taču ir iespējams ievietot vēl plauktu plātnes, ka arī regulēt to augstumu ar 40 mm soli.

Plaukta izmēri: 400 mm x 1000 mm x H2000 mm. Noliktavā – 12 gab.

Šobrīd plaukts pieejams par akcijas cenu.

 

 

 

 

 

 

 

 

sniega-skure-autoiekravejiem-IN16518-3

27.12.2018. Piedāvājam iegādāties metāla sniega šķūres dažādos izmēros un biezumos, ar gumijas malu vai bez. Viegli fiksējas uz autoiekrāvēja dakšām. Vasarā var izmantot zemes virskārtas līdzināšanai vai pārvietošanai. Skatīt piedāvājumu un cenas!

 

 

 

 

 

 

Plaukts noliktavai Versa 400 x 1000 x H2000 ar finiera plauktu platnem05.12.2018. Jaunums! Noliktavā pieejamas jauns, izturīgs noliktavu plaukts “Versa” ar brūnām finiera plauktu plātnēm. Metāla plaukts vienkārši montējams – bez skrūvēm, bez sānu un aizmugures krustiem. Pieejami dažāda augstuma, platuma un dziļuma plaukti, kā arī dažādi plauktu ieklājumi – laminētas skaidu plātnes vai saplāksnis. Katra plauktu līmeņa kravnesība – 100kg (vienmērīgi izkliedēta svara). Noliktavas plauktu “Versa” iespējams papildināt ar papildu plauktu līmeņiem, kā arī tos mainīt ar 40mm soli. Noskaidro pieejamos noliktavas plauktu izmērus un cenas!

 

 

 

 

 

22.11.2018. Ziemas sals būs tūlīt klāt, tieši tagad ir pienācis laiks tam sagatavoties. PVC slokšņu aizkari nodrošina efektīvu aizsardzību pret vēju un aukstumu, tie ir vienkārši un ietaupa izmaksas. Lai izvairītos no siltuma zudumiem, izmantojiet tos uzglabāšanas telpās, ražošanas platībās, piegādes / iekraušanas zonās, ārdurvīs, caurvēja vietās un citās durvju ailēs. Papildus vējam un aukstumam PVC aizkari aizsargā arī pret putekļiem, mitrumu, un trokšņiem. Apskati SIA “Noliktavu pasaule” piedāvātos PVC aizkarus!

 

 

 

 

 

 

 

12.11.2018. Kastīšu stends ar 28 kastēm 8 līmeņos. Plaukts ar 28 plastmasas kastītēm, kas ļauj atrast piemērotu vietu tādiem piederumiem kā skrūves, uzgriežņi un naglas. Stendā izmantotās kastes: Plastmasas kastes ASPROFI5. Noskaidro stenda cenu un atlikumu noliktavā!

 

 

 

 

 

Galvanizēti plaukti super22.05.17. Stabila un ietilpīga galvanizētu plauktu sistēma ar bez skrūvju montāžu. Nāk no Itālijas. Metalsistem plaukti ir vienkāršas konstrukcijas. Kurš māk salik Lego, varēs tikt galā arī ar Metalsistems plauktu salikšanu. “Bez skrūvju montāža”. No instrumentiem nepieciešams tikai āmurītis. Plauktu detaļas cinkotas un pārklātas ar laku. Plaukti lietotjami no abām pusēm, aizmugurē nav krustu. 

 

 

 

 

 

 

Cinkoti plaukti, plauktu sistēma HI 280

20.04.17. Cinkoto plauktu sistēmas HI-280 dizainā izmantota “gudrās” salikšanas metode.

Tās konstrukcija balstīta uz minimālu sastāvdaļu skaitu. Sistēmas pamatā – statņi un plaukti, izgatavoti no augstas kvalitātes iepriekš cinkota tērauda.

Statnes rāmis tiek veidots no noslēgta tipa T veida profila kājām un pāksnes veida distanceriem.
Kāju profilā ir izvalcēti āķi plauktu uzkabināšanai, līdz ar to nav nepieciešami papildelementi plauktu nostiprināšanai.
Ja nepieciešams kompensēt grīdas nelīdzenumu, kāju pēdas ir papildināmas ar līmeņošanas plāksnēm.
Plauktu sekciju stabilizēšanai tiek izmantots cokols – stiprības riba, uz kā balstās arī plaukts. Lietotais atlikums!

 

 

 

 

 


Noliktavas tipa kaste causpīdīga 9087
03.02.2017. Jaunums mūsu sortimentā. Caurspīdīgas noliktavu kastes, liekamas viena uz otras. Piemērotas plauktiem ar dziļumu 300mm. Kastes platas, un to atvērtā priekša nodrošina ērtu piekļūšanu katram priekšmetam. Metru platā plauktā divas kastes novietojas blakus ļoti labi. Causpīdīgas kastes.

 

 

 

 

 

 

 

plaukti arhivam no metala atrsuveju mapem01.02.2017. Plaukti arhīvam. Parasti plauktos izvieto mapes dokumentiem vai kastes ar papīriem glabāšanai. Šie plaukti biroja dokumentu izvietošanai parasti ir 300 mm dziļumā, tas tāpēc lai tajos ērti būtu izvietojami A4 formāta materiāli. Plauktu metāla konstrukcijas ir no krāsota metāla vai no cinkota metāla detaļām. Šajā linkā: arhīvu plaukti regulāri ievietojam info par mums pārdošanā esošiem jauniem vai lietotiem plauktiem 300 mm dziļumā.

 

 

 

 

 

 

 

metala skapji 2 x 400 mm uz metala soliem ar limenosanas iespeju

16.01.2017. Skapīši uzstādīti ģērbtuvē. Augstās kājas skapju soliņiem nodrošina ērtu grīdas uzkopšanu. Līmeņišanas skrūves ļauj skapjus smuki nos
tādīt vienā rindā. Vairāk!

 

 

 

 

GROZS
Grozā nav nevienas preces!
Turpināt iepirkties