METĀLA SKAPJI (Malow Grupa Litpol)

 

Spied šeit, lai apskatītu aktuālo piedāvājumu

Produktu klāstā ietilpst dažāda veida garderobes skapji un personīgo mantu skapīši, kurus papildus iespējams aprīkot ar garderobes soliem un citiem skapju piederumiem. Papildus metāla ģērbtuvju mēbelēm piedāvājumā arī saimniecības, dokumentu, arhīva skapjus un risinājumus apģērbu šķirošanai un žāvēšanai. 

 

Metāla mēbeļu priekšrocības: 

– 5 gadu garantija

– stabilas un kompaktas konstrukcijas

– izturība pret svaru

– ērti kopjamas

 

Arhīva – dokumentu skapji pārskatāmai mapju izvietošanai. Dokumentu skapji ir viens no risinājumiem, kas palīdz ieviest kārtību birojā un katrai lietai atrast īsto vietu. Tos iespējams papildināt ar drēbju stangām un mazākiem seifiem vai skapīšiem iekšpusē. 

Garderobes skapji ir neatņemama sastāvdaļa skolām, bērnudārziem, sporta zālēm, peldbaseinu ģērbtuvēm un arī ražotnēm, darbavietām. Skapīši pieejami dažādos izmēros un variācijās. Tiem komplektācijā ietilpst slēdzene ar atslēgu, kā arī pēc pasūtījuma skapji pieejami dažādās krāsās.

Failu skapji – ērtai dokumentu un mapju uzglabāšanai. Kartotēku skapji ir noderīgi medicīnas iestādēs, kur nepieciešams uzglabāt pacientu kartītes, arhīvos un citās darba vietās. Skapji aprīkoti ar vairākām atvilktnēm, kurās uzglabāt iekarināmās A4 mapes to ērtākai pārskatīšanai. Tie aprīkoti ar centrālo slēdzeni, kas visas atvilktnes aizslēdz vienlaicīgi, tādējādi ir droša dokumentu uzglabāšana. Pieejami dažādos izmēros un ar atšķirīgu atvilktņu skaitu. 

 

Apskati Noliktavu Pasaule aktuālo produktu klāstu ar Malow metāla mēbelēm  un izvēlies sev vēlamo!

 

Slēdzeņu veidi

Garderobes skapji ar 4 nodalījumiem