Noliktavu Pasaule pārdod dažādus plauktus

Daudziem uzņēmumiem noliktavu un arhīvu pieejamība ir ļoti svarīga. Mūsu mērķis ir vienkāršot Jūsu darbu ar piedāvāto plauktu un risinājumu palīdzību. Piedāvājumā atradīsiet noliktavu un arhīvu plauktus, palešu plauktus, cinkotus moduļplauktus un lietošanā bijušu aprīkojumu labā stāvoklī. Noliktavu Pasaule plašā izvēlē piedāvā noliktavu plauktus, uz kuriem var izvietot dažādu uzmēru un slodzes preces. Noliktavu plaukti: metāla plaukti atšķirīga svara un izmēra precēm - standarta, kā arī kienta vajadzībām atbilstošas plauktu sistēmas. Plaukti noliktavā, ražošanā, palīgtelpās, arhīvam, garāžai un mājas vajadzībām.

Universālie plaukti

metala plaukti 1850 x 2500 x 800 mm 4 plauktu limeni noliktava izvietotas kastesPlauktu sistēma maza un vidēja izmēra preču kraušanai ar rokām. Šo plauktu konstrukcija nodrošina tūlītēju pieeju katrai preču vienībai. Lietas plauktos pārskatāmas. Šī plauktu sistēma ļauj izveidot vairākstāvu noliktavas, tas ļauj maksimāli izmantot pieejamo telpu platību un kubatūru.

Arhīva plaukti: stacionārie un mobilie plaukti

Arhīva plaukti ir paredzēti arhīva mapju un kastu glabāšanai, un tie tiek ražoti ar speciālu plauktu dziļumu un standartizētu augstumu starp plauktu līmeņiem, tādējādi nodrošinot ērtāku arhīva materiālu glabāšanu un maksimālu telpas izmantošanu (it īpaši mobilo arhīva plauktu gadījumā). Mobilie plaukti ļauj izmantot līdz pat 90% telpas.     Mobilie arhīva plaukti tiek izmantoti arhīvos (valsts, pašvaldību, privātajos), muzejos, bibliotēkās, u.c. priekšmetu krātuvēs.

Palešu plaukti

palesu plaukti mit piekrauti ar preci maisos(Pazīstami arī kā preču glabāšanas plaukti, EUR stelažas, utt.) ar savām papildus pielietotuma iespējām, un dažadajiem izmēriem ir vis labākais uz paletēm glabājamo preču izvietošanas variants.  Mēs piedāvājam visus vajadzīgos piederumus lai  padarītu Jūsu noliktavu vienkāršu un efektīvu, visdažādako preču glabāšanai. Plauktu sijas konusveida savienojums ar vertikālo rāmi padara to uzstādīšanu ļoti vienkāršu un ātru. Mūsu palešu plaukti ir izgatavoti atbilstoši Ziemeļvalstu paaugstinātajam kvalitātes standartam SIS (http://www.sis.se/) Palešu plaukti ir ideāls risinājums Jūsunoliktavai, jo tos var papildināt ar daudz  dažādiem piederumiem: * Plauktu līmeņu plātnes (ieklājumi no metāla vai finiera virs sijām) ez taras preces glabāšanai * Balstu sargi un sānu rāmju sargi pasargās no tiešas sadursmes pacēlāju * Drošības rāmji, palešu atdures un aizmugures režģis cilvēku kustības zonu un eju pasargāšanai * Kabeļu ruļļu turētāji, krusteniskās pārlikas, palešu atvilknes un citi risinājumu dažādu negabarīt preču izvietošanai.

Lietoti metāla noliktavu plaukti 

Lietotas noliktavu stelažas un palešu plaukti. Plaukti kas bijuši lielās noliktavās, tagad gatavi kalpot mazākās saimniecības telpās un privātmāju garažās. Ik palaikam piedāvājumā dažādas plauktu sistēmas no dažādiem ražotājiem. Demontējot lielāku dauzumu ar plauktiem, un tos realizējot mums paliek pāri kādas viena veida plauktu detaļas. Vainu statņi vai sijas un plaukti.  Ja nepieciešama kāda konkrēta ražotāja plauktu detaļas - varam konsultēt par to iegādes iespējamību.

Vieglas konstrukcijas moduļplaukti

cinkoti-metala-plaukti-metro-500mm-dzilumaCinkota metāla plauktu moduļsistēma bez taras preču izvietošanai augstumā līdz 2900mm. Plauktu dziļumi 300, 400, 500 un 600 mm. Kavnesība katrai plauktu plātnei 150 kg. Cinkotas plauktu detaļas ir izturīgākas pret mitriem apstākļiem un intensīviem lietotšanas apstākļiem. Šos noliktavu plauktus iespējams pasūtīt nestandarta izmēros un ar lielākām nestspējām. Uz moduļplauktu bāzes iespējams izveidot divstāvu noliktavas un riepu glabāšanas risinājumus, kā arī mobilo plauktu sistēmas. Plauktus var aprīkot ar atbilstoša izmēta noliktavu kastītēm un plauktu sadalītājiem.

Drive in plaukti, jeb iebraukšnas plaukti vai plaukti kuri piekraujami dziļumā.

Drive-in tipa plaukti ir racionāla pieeja liela daudzuma vienveidīgu preču glabāšanai (lielākoties tiek izmantota gatavās produkcijas noliktavās ražotnēs, kā arī saldētavās). Tie ļauj maksimāli izmantot pieejamo noliktavas telpu, lai gan nenodrošina operatīvu pieeju ikvienai preču vienībai, proti, pirmā pieejamā palete būs tā, kura pēdējā novietota plauktā. Šīs sistēmas plaukti tiek ražoti pēc pasūtījuma speciāli uzglabājamo palešu un noliktavas telpas izmēriem, kā arī ņemot vērā celšanas tehnikas iespējas. Kad nepiek vietas telpās preču izvietošanai, ir pienācis laiks iegādāties plauktus. Ar to palīdzību sakārtosiet un padarīsiet pārskatāmu savu ikdienu.

Sienas plaukti

Sienas konsoles plaukti ir viegli uzstādāmi un viegli lietojami. Šie plaukti ir ideāli piemēroti vietas taupīšanai, visam un visur. Var tikt izmantoti kā skaistumkopšanas plaukti vai kā noslogoti grāmatplaukti. Ņemot vērā vieglo, tomēr izturīgo dizainu, sienas plaukti telpa nav dominējošie. Ar sienas konsoles plauktiem iespējams aprīkot garderobes, pagrabus, veikalus, garāžas, noliktavas un citas darba telpas.

Konsoļu plaukti

divpuseji konsolu stativiKonsoļu plaukti ir paredzēti preču uzglabāšanai, kas pārsniedz palešu izmērus – metāla profiliem, dažādām caurulēm, kokmateriāliem, lieliem ruļļiem, mēbelēm, saplākšņiem utt. Preces tiek glabātas uz metāla konsolēm. Piedāvājam gan vienpusējus, gan divpusējus konsoles plauktus iekštelpām un ārtelpām (konsoles, kas piestiprinātas pie virspuses, var izmantot kā paliktņa turētājus). Lai gan konsoles plauktiem ir tā saucamās standarta detaļas (sk. zemāk e-veikalu produktus), 70% no konsoles plauktiem tiek ražoti atbilstoši klienta vajadzībām.