Metāla mēbeles, skapji

metala divdurvju skapji ar solinu garderobe vai gerbtuveĢērbtuves skapji, drēbju skapji - skapji maiņas drēbēm ģērbtuvēs uzņēmumos.

Ar ko kvalitatīvi maiņas metāla skapji atšķiras no jūtami neizturīgākiem analogiem?

Metināts korpuss. Visi citi savienojumi (sakniedēts skapis, saskrūvēts skapis, kopā saliekami skapji un citi.) izļogās lietošanas laikā, skapji paliek šķībi un to durvis vairs nav iespējams normāli aizvērt.

Mūsu piedāvāto skapju izvēlē - dažādas skapju modifikācijas:

1. Drēbju skapji ar nodalījuma platumu 300mm. 1x300mm, 2x300mm, 3x300mm un 4x300mm. (Izvēloties skapi 4x300mm, tā korpusa platums būs 1200mm, jāizvētē vai skapis būs ienesams Jūsu telpās. Lai durvis nav par šauru.)

2. Skapji 400mm platumā. 1 x 400, 2 x 400 ja 3 x 400 mm. Šī platuma skapji iekšpusē ir sadalīti ar starpsienu divās daļās. Viena puse tīrām un otra puse netīrām drēbēm.

3. Z- veida durvju skapji. Durvju platums pēc izvēles ir 300mm vai 400mm.

Biroja arhīvu skapji - dokumentu un mapju pārskatāmai izvietošanai. Dažāda lieluma un krāsu pārklājuma, praktiski un eleganti metāla skapji ofisos. Arhīva skapjiem plauktu augstumu iespējams regulēt atbilstoši izvietojamo materiālu lielumam. Biroja skapjus var papildināt ar drēbju stangām un mazākiem slēdzamiem skapīšiem (seifiem) lielo skapu iekšpusē. Skapju augstumu var palielināt par pusi, virs tiem novietojot antresolus. Mūsu piedāvājumā arī ir atvilkņu skapji lielfotmāta dokumentu (karšu, zīmējumu, rasējumu, utt.) izvietošanai. Ir arī digitālo datu nesēju (CD un DVD diskiem) metāla skapji.

Speciālie metāla skapji - vajadzībām kas ir specifiskas vai īpašas.

Garderobes skapji - skapji maiņas drēbēm ģērbtuvēs uzņēmumos. Kvalitatīvi metāla skapji, un drēbju skapji ģērbtuvēs.

Lietoti skapji - dažādas modifikācijas lietoti metāla skapji. Pārdodam dažādas modifikācijas lietotus metāla skapjus. Tie var būt gan parasti metāla skapji instrumentu izvietotšanai darbnīcās, gan dokumentu glabāšanai kantoros. Realizējam lietotus metāla skapjus kurus esam jau kādreiz pārdevuši klientiem, un arī tādus kuri nav bijuši mūsu sortimetā kā jauni.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)