Mūsu piedāvājumā ietilpst:

1. Garderobes skapji 300 mm platumā: 1x300mm, 2x300mm, 3x300mm un 4x300mm. (Izvēloties ģērbtuves skapi 4x300mm, tā korpusa platums būs 1200mm, jāizvētē vai skapis būs ienesams telpās, lai durvis nav par šauru.)

2. Metāla skapji ģērbtuvēm 400 mm platumā: 1 x 400, 2 x 400 ja 3 x 400 mm. Šī platuma skapji garderobēm iekšpusē ir sadalīti ar starpsienu divās daļās. Viena puse tīrām un otra puse netīrām drēbēm.

3. Z- veida durvju skapji ģērbtuvēm. Durvju platums pēc izvēles 300mm vai 400mm.

Biroja arhīvu skapji - dokumentu skapji mapju pārskatāmai izvietošanai. Dažāda lieluma un krāsu pārklājuma, praktiski un eleganti metāla skapji birojiem. Arhīva skapjiem plauktu augstumu iespējams regulēt atbilstoši izvietojamo materiālu augstumam. Biroja skapjus var papildināt ar drēbju stangām un mazākiem slēdzamiem skapīšiem (seifiem) lielo skapju iekšpusē. Metāla skapju augstumu var palielināt par pusi, virs tiem novietojot antresolus.

Metāla atvilktņu skapji lielfotmāta dokumentu (karšu, zīmējumu, rasējumu, utt.) izvietošanai. Ir arī digitālo datu nesēju (CD un DVD diskiem) metāla skapji.

Speciālie metāla skapji - vajadzībām, kas ir specifiskas vai īpašas.

Lietoti skapji - dažādas modifikācijas lietoti metāla skapji. Tie var būt gan parasti metāla skapji instrumentu izvietotšanai darbnīcās, gan skapji dokumentu glabāšanai kantoros.

Ar ko kvalitatīvi garderobes metāla skapji atšķiras no jūtami neizturīgākiem analogiem?

Tiem ir metināts korpuss. Visi citi savienojumi (sakniedēts skapis, saskrūvēts skapis, kopā saliekami skapji un citi.) izļogās lietošanas laikā, skapji paliek šķībi un to durvis vairs nav iespējams normāli aizvērt.