Palešu ratiņi un transportēšanas ratiņi

Palešu ratiņi

Palešu ratiņi ir neaizstājams palīgs noliktavā, veikalā, ražošanā, preču pārvadājumos, un citur. Visur kur ir paletes neiztik bez palešu ratiņiem. Pamatā šos ratus izmano zemas intensitātes preču pārvadājumos vai vietās kur lielāka pārvietošanas tehnikas nevar iebraukt.
Palešu ratiņi iebrauc zem paletes, tad kustinot rokturi tiek uzpumpēti augstāk līdz palete ar preci paceļas nogrīdas. Šajā stāvoklī var pārvietot preces. Paletes nolaišana uz grīdas notiek ar sviras nolaišanas palīdzību.
Šim neaizvietojamajam darbarīkam tautas vidū ir radušies daudz nosaukumi - hidrauliskie ratiņi, rokas ratiņi, pneimatiskie rati, pārvietošanas rati, dakšu ratiņi, pumpējami rati. Nosaukumi rokla un rohla nāk no pirmā palešu ratiņu ražotāja ROCLA nosaukuma.

Platformas ratiņi

Preses uz ratiem novieto ar rokām un noceļ arī ar roku spēku. Ratus ar platformu izmanto tirgos, noliktavās, veikalos, vairumtirdzniecības bāzēs. Platformu ratus sauc arī par noliktavu ratiem, bagāžas un paku, saiņu ratiņi.
Piedāvājumā izturīgi palešu ratiņi, platformas ratiņi ar rokturiem, transprotēšanas ratiņi kastēm un dažāda pielietojuma ratiņi.
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)