Piegāde un montāža

PREČU PIEGĀDE

Noliktavu Pasaule mājaslapā iegādātās preces tiek piegādātas izjauktā veidā. Pieļaujami atsevišķi izstrādājumi, kas tiek pārdoti tikai samontētā veidā, par to pircējs tiek informēts atsevišķi.

Piegādes izmaksas Rīgā: 35,00€ + PVN vai 50,00€ + PVN

Piegādes izmaksas ārpus Rīgas – atkarīgas no pasūtījuma apjoma un piegādes adreses.

Kad pasūtītījums ir sagatavots piegādei, ar Jums sazinās Noliktavu Pasaule šoferis un vienojas par Jums ērtu piegādes laiku.

Preces iespējams saņemt bez maksas mūsu noliktavā – Rīgā, Dēļu ielā 8 (Mūkusalas Biznesa Centra teritorijā). Lai saņemtu preci noliktavā nepieciešams uzrādīt dokumentu par preču iegādi. 

PREČU MONTĀŽA

Montāžas/uzstādīšanas cena tiek noteikta individuāli – atkarībā no preču salikšanas sarežģītības un apjoma. Ja darbu izpildes laikā parādīsies nepieciešamība pēc papildu darbiem, par to nekavējoties tiks paziņots, lai vienotos par darba gala apjomu un izmaksām.

PIRCĒJA PIENĀKUMI

• Norunātajā laikā pieņemt preci un parakstīt preču piegādes dokumentus.

• Nodrošināt piekļuvi līdz preces uzstādīšanas vai nodošanas vietai.

• Nodrošināt atbilstošus apstākļus preču piegādei un drošai uzstādīšanai. Pircējs ir atbildīgs par vietas atbrīvošanu no precēm. Noliktavu Pasaule ir tiesības iekasēt atsevišķu maksu par gaidīšanas stundām.

• Ja norunātajā laikā nav iespējams uzsākt pasūtītos montāžas darbus, par to jāpaziņo vienu darba dienu iepriekš. Par neatceltu piegādi tiek iekasēta maksa.

• Segt visas likumā noteiktās ar to saistītās izmaksas: caurlaides, maksas stāvvietas, iebraukšanas atļaujas, u.c.

• Nodrošināt telpās apgaismojumu un 220V elektroapgādi. Ja darbi tiek veikti ārpus telpām vai telpās ir īpaša temperatūra (-1 vai vēsāka), iepriekš par to jābrīdina.

 

Radās jautājumi? Sazinies ar mums!

daniels@np.lv +371 26 599 590