Piederumi noliktavām, darbavietām, veikaliem

Piedāvājam iegādāties tādas preces kā PVC aizkari jeb vārtu aiļu aizkari (termo aizkari), plastmasas kastes, drošības spoguļi jeb veikala spoguļi, izberami lielgabarīta metāla konteineri un drošības grozi.


Piederumi

Vārtu aiļu aizkaru PVC materiāls saukts arī par“caurspīdīgo vinilu” ir pazīstams ar savu caurspīdīgumu, lielu darba ilgumu, lokanību un augstu triecienizturību. PVC materiāls galvenokārt tiek rekomendēts izmatošanai slokšņu aizkaru veidā ražošanas un komerctelpu norobežošanai. Tiek piedāvāts plašs PVC materiāla izmēru klāsts, lai varētu norobežot telpas gan personāla pārvietošanās zonās, gan vietās, kur notiek intensīva kravas autotransporta kustība.

Viegli kopjamās un nomaināmās PVC aizkaru sloksnes tiek uzskatītas par ļoti ekonomisku risinājumu telpu norobežošanai.

Raksturojošie faktori: - caurspīdīgums - lokanība - termoizolācija - skaņas izolācija - ilgs darba mūžs - triecienizturība un noturība pret skrāpējumiem - augsts noturības līmenis pret ķimikāliju iedarbību - dabai draudzīgs un izmatojams otrreizējai pārstrādei.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)