nerusejosa-terauda-palesu-ratini
NERUSEJOSA-TERAUDA-PALESU-RATINI-304-316

Nerūsējošā tērauda palešu ratiņi – ROHLA / ROKLA

Cena bez PVN: 1 761.302 657.40

Nodzēst

Kods: IN40206

Kravnesība: 2000 kg

Cena: EUR 2657.40 + PVN

Tērauda klase: 316

 

Kods: IN40207

Kravnesība: 2500 kg

Cena: EUR 1761.30 + PVN

Tērauda klase: 304

 

Dakšu izmērs: 1130 mm x 160 mm;

Minimālais augstums: 85 mm;

Maksimālais pacelšanas augstums: 200 mm;

Vadošais ritenis: neilons;

Ritenīši dakšu galos: neilons;

Svars: 76 kg.

 

Nerūsējošā tērauda palešu ratiņi pieejami ar 2 dažādām nerūsējošā tērauda kvalitātes klasēm: 304 un 316.

 

Nerūsējošā tērauda palešu ratiņi – ROHLA / ROKLA – paredzēti tādām lietošanas vidēm, kurās nepieciešams ievērot augstas higiēnas prasības. Kā zivju rūpniecībā, gaļas rūpniecībā un farmācijā. Nerūsējošā tērauda palešu ratiņi ir noturīgi pret dažādiem ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem un mitrumu.

 

Palešu rati vadāmi manuāli, ar roku spēku. Lietojami lai pārvietotu kravas uz paletēm noliktavās, veikalu telpās, ražošanas nodrošināšanai ražotnēs. Neaizstājams palīgs šoferiem kravas mašīnās.

 

Palešu ratiņiem neilona ritenīši. Viegli ripojoši, paredzēti lielām slodzēm un ideāli piemēroti cietam un līdzenam grīdas segumam. Vieglāk var uzsākt pārvietot smagu paleti nekā ar poliuretāna riteņiem.

 

TĒRAUDS:

304.klase ir īpaši iecienīts pārtikas pārstrādes rūpniecībā, galvenokārt piena pārstrādē, alus ražošanā un vīna ražošanā, farmaceitiskā ražošanā un naftas ķīmijas produktos. Šajā zonā soliņi, silfoni, spiedtvertnes, izlietnes, ķīmiskās tvertnes, siltummaiņi un uzglabāšanas tvertnes tiek ražotas no nerūsējošā tērauda 304. Tērauds ir ļoti izturīgs pret kopīgām skābēm, un tas ir ļoti viegli izgatavojams vajadzīgajos priekšmetos, lai gan dažas krāsas vai patīni var parādīties laika periodā.

 

Šī nerūsējošā šķirne tiek izmantota arī arhitektoniskos pielietojumos attiecībā uz margām, paneļiem un apdares materiāliem, jo ​​tas nodrošinās ilgu kalpošanas laiku un saglabās labu izskatu. 304 nerūsējošā tēraudam ir vājums, ti, tā var izraisīt koroziju no hlorīdu šķīdumiem vai no sālsūdens vidē piekrastes zonās. Hlorīda joni var izraisīt korozijas zonas, ko sauc par “pīšanas”, kas var nokļūt zem aizsardzības hroma šķēršļiem, lai uzbruktu iekšējām struktūrām. Risinājumi ar tikai 25 ppm nātrija hlorīda var izraisīt koroziju.

 

Lai iegūtu stingrāku lietojumu jūras vidē, kur ir kontakts ar jaudīgākām skābēm un ķīmiskajām vielām, ieteicams izmantot 316 pakāpi. Tam ir gandrīz tādas pašas fizikālās un mehāniskās īpašības kā 304 nerūsējošā tērauda. 316 nerūsējošais tērauds ir izplatīts vairākos rūpnieciskos lietojumos, kas ietver ķimikāliju apstrādi, kā arī augsta līmeņa sālsūdens apgabalus, piemēram, piekrastes reģionus un āra teritorijas, kurās bieži sastopamas atkausēšanas sāļi. Pateicoties tā nereaktīvām īpašībām, 316 tiek izmantots arī medicīnas ķirurģisko instrumentu ražošanā. Turklāt farmācijas nozarē ir vēlamais materiāls, kurā reakcijas traukiem ir jābūt ļoti tīrai.

 

    GROZS
    Grozā nav nevienas preces!
    Turpināt iepirkties