Pasūtījumus iespējams veikt tikai attālināti: mājaslapā, pa tālruni vai e-pastā!

Par mums

Noliktavu Pasaule piedāvā kvalitatīvas preces kuras ir nepieciešamas noliktavām, birojiem, darbatelpām un garāžām.

Mūsu piedāvāto produktu klāstā ietilpst metāla plaukti, garderobes skapji, palešu ratiņi, metāla mēbeles, PVC aizkari, pastmasas kastes, darbagaldi, kā arī piederumi instrumentu labākai sakārtošnai. Divas vienādas noliktavas vai darba telpas nav, un katra klienta vajadzības ir savādākas.   Lai racionāli iekārtotu ražošanas telpu vai noliktavu ir jēga vērsties pie zinošiem nozares speciālistiem. Tie ieteiks labāko risinājumu, kādu plauktu sistēmu izvēlēties atiecīgo preču glabāšanai, cik platas atstāt ejas starp plauktiem utt., lai telpas tiktu izmatotas atpilstoši lietotāja vajadzībām un vēlmēm.

Noliktavu Pasaules pārdošanas speciālisti kuri pēc vajadzības konsultē arī arhitektus un inženierus, spēj piedāvāt optimālu risinājumu tieši Jūsu telpu plānojumam.  Pareizi izvēlētas plauktu sistēmas, starpstāvu grīdas, kā arī transportēšanas un pacelšanas iekārtas ļauj daudz efektīvāk uzglabāt vairāk preces ierobežotā telpā, kas tiek panākts saīsinot pārvadājamo preču ceļu un pasūtījumu apstrādes operāciju laiku. Tādējādi investīcijas modernākā noliktavu aprīkojumā vienmēr atmaksājas.

Mūsu pakalpojumu klāsts ietver visu noliktavu aprīkojuma iegādes procesu – sākot no projektēšanas un beidzot ar tā montāžu un vēlāku apkopi, tāpēc būtu svarīgi vērsties pie mums pēc iespējas agrākā noliktavas plānošanas stadijā, lai mēs varētu savlaicīgi izstrādāk piemērotāko noliktavu aprīkojuma projektu.

Savukārt, ja klients ir novēloti sapratis, ka viņa noliktava tiek izmantota neefektīvi un ir radušās liekas ekspluatācijas izmaksas, mēs piedāvājam arī atpirkt nolietoto aprīkojumu, lai to aizvietotu ar jaunu un piemērotāku aprīkojumu.

GROZS
Grozā nav nevienas preces!
Turpināt iepirkties